ייעוץ ואבחון נומרולוגי

תמיד נמשכתי לנומרולוגיה, מאז שאני זוכרת את עצמי.
נמשכתי מאד להגיון ולמהות השיטה, אבל רק לאחר שעברתי אבחון וייעוץ בעצמי וקבלתי מענה ברור לכל אותן שאלות ודילמות ששנים היו חלק בלתי נפרד מחיי, שאלות כמו במה אני באמת טובה וצריכה לעסוק, לבטים לגבי בנותיי, זוגיות ויחסים, מה הייעוד שלי ומה מעכב אותי בדרך להגשמה העצמית, הבנתי שאני רוצה להתפתח ולהעמיק את ההבנה שלי בשיטה בכדי להיות מסוגלת להעביר את “הקסם” הזה הלאה.

הנומרולוגיה מסייעת לי היום בהכוונה ובייעוץ ונותנת מענה מקיף בכל תחומי החיים: זוגיות, עיסוק/הכוונה מקצועית, מעברים ושינויים, ילדים והקשר שלנו איתם ועוד.

הנומרולוגיה משמשת כמגדלור המאיר את הדרך להגשמת הייעוד והפוטנציאל שלנו, בדרך המהירה והטובה ביותר עבורנו.

קצת על נומרולוגיה…

נומרולוגיה = תורת המספרים

“שיטה לוגית המייחסת למספרים משמעות מיסטית הטוענת שמאחורי כל מספר יש אנרגיה מסוימת שאותה הוא מייצג”

לא סתם נולדנו ביום שנולדנו, ולא סתם נקראנו בשם שנקראנו. בעבודתי עם לקוחות, אני משתמשת בנומרולוגיה ככלי לחקר התכונות האישיות המולדות והנרכשות של האדם במטרה להכיר ולהבין טוב יותר את אופיו, דרך התנהלותו ואף את עתידו וצפונותיו.

כמה פעמים בחיינו אנחנו נמצאים בצומת דרכים ולא יודעים מהיכן מתחילים? מה עשינו לא בסדר? למה דווקא עכשיו קשה לי לקחת החלטות? למה אנו מרגישים תקועים וחסומים בתקופות מסוימות בחיינו? מה מקור הקושי? מה יותר מתאים ונכון עבורנו?

הנומרולוגיה נותנת מענה לוגי, פשוט, תמציתי ומדויק לכל השאלות ולכל ההתלבטויות שלנו בחיים בנושאי זוגיות, קריירה, משפחה, יחסים, ולמעשה בכל עניין המטריד אותנו בחיי היום יום.

הנומרולוגיה יכולה להיות “הוייז” האישי שלנו – יש דרך קצרה שיכולה להביא אותך לייעודך ואז החיים נינוחים ושלווים ויש את הדרכים העקלקלות, הלא מדויקות שגוזלות זמן, מאמץ ואנרגיה ויוצרות תחושת תקיעות, לחץ, חוסר סיפוק ומימוש עצמי.

אז איך זה בעצם עובד?

מתאמים פגישה אישית (אפשר גם בטלפון או בסקייפ) ומעבירים אלי את כל הנתונים החשובים לפני הפגישה. (תאריכי לידה, שמות וכד’).

אני מכינה את האבחון מראש כדי להגיע מוכנה לפגישה האישית.

הפגישה כוללת: הסבר והצגת האבחון הנומרולוגי, תכונות אופי מולדות ונרכשות, שלבים בחיים, מה נעשה עד כה ומה עוד צריך לעשות, יעוץ והכוונה בתחום הזוגי, האישי, המשפחתי, ילדים (חוזקות, חולשות ומה יש לתת ולספק להם ברמה הסביבתית), תחומים חזקים שמומלץ להשקיע בהם, וכל אינפורמציה חשובה נוספת שתסייע לעלות על “המסלול” הנכון והמתאים יותר בכל תחום בחיינו.

הפגישה נעימה, קולחת ומתנהלת כדיאלוג כאשר בסופה תצאו עם אבחון מפורט, תובנות ברורות ודרכי פעולה להמשך!

אני כאן כדי לעזור לך למצוא את הדרך הנכונה והטובה ביותר עבורך!

ליצירת קשר עם מיטל נא השאירו פרטים


Call Now Button