מה בעצם גורם לי לעשות את אותן טעויות פעם אחר פעם ולא להגיע לתוצאות שאני באמת רוצה? כמה פעמים מצאת עצמך מתוסכלת, מתפרקת, מרימה ידיים, לא יודעת כבר מה לעשות ובמה לבחור ולא מבינה למה מה שאת עושה לא מצליח פעם אחר פעם?

תני לי להרגיע אותך – זה קורה לכולנו ויש לי בשורה .. זה בסדר! כי רק ככה מתקדמים (אצלי זה היה בצעדי צב אבל בסוף קרה). הלכתי לאיבוד, התייאשתי מעצמי, עשיתי מיליון טעויות, התנסיתי בכל כך הרבה דברים אבל לא נכנעתי, הרמתי את עצמי כל פעם מחדש והמשכתי קדימה (אפשר לקרוא לזה גם טמטום אבל מילא).   מהם דפוסי ההתנהגות וההרגלים שלנו שיתכן וגורמים לנו להיתקע מאחור ולא להתקדם?

מהם הערכים והאמונות שלנו שהם אלו שאמורות להנחות אותנו בחיים, ואיך הן באות לידי ביטוי בחיי היום יום שלי ובבחירות שלי?

לאן אני רוצה להגיע – מהו היעד?

בשביל זה אני כאן!  קודם כל בשביל להזכיר לך מי את!

יחד ניצק משמעות חדשה לחיים, נגלה את האישה החזקה שבתוכך  שיודעת הכי טוב מה היא צריכה לעשות ומה נכון עבורה, אני אהיה רק הדחיפה הקטנה להחזיר לך את האמונה בעצמך ולפתוח ערוצים חדשים שיהפכו את המשימה לפשוטה וזמינה, אך בעיקר אעזור לך להתאהב מחדש בעצמך ופשוט לשחרר. איזו תחושה מדהימה זה לשחרר, לחשוב ולהתנהל ממקום נקי, בלי פחדים, בלי חששות, בלי לבקר את עצמנו בחומרה ומבלי לחשוב רק על מה טוב לכולם אלא מה טוב ונכון עבורי.

 אנחנו מתנהלות ומנהלות את חיינו ע”י קול קטן שיושב לנו אי שם בראש, לוחץ בכל רגע שמתחשק לו והופך אותנו לעצובים, שמחים, מתוסכלים, נרגשים, מאוכזבים וכו’..

אז זהו מספיק! בתהליך שנעבור יחד “הקול בראש” – אתן לך כלים לנהל את הקול הפנימי הזה ולא הוא ינהל אותך, נבין ונלמד יחד איך את מגשימה את עצמך ומגיעה למקום שאת רוצה להיות בו בזוגיות, בעיסוק ובסביבתיות שבה את חיה, מתוך אחריות והרצון שלך בלבד. נבין איך את קובעת וזורעת כל פעולה ומחשבה שתיצור את עתידך.

לא סתם נאמר כי האדם נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיו והאחריות שלנו לוודא שמחשבותינו נמצאות במקום בו אנחנו רוצים להיות.

אז איך בעצם עובד התהליך ?

במהלך הפגישות נעבוד בצורה ממוקדת ומובנית על חזון, יעדים ותוכנית פעולה כאשר התהליך ממוקד, תחום בזמן וכולל משימות ויעדים שבועיים.

יצירת החזון האישי הוא המנוע שמתחיל את כל השינוי.

נגדיר מהו החזון האישי – תמונה ברורה ומפורטת ככל האפשר של העתיד שלך, כפי שאת חולמת ומדמיינת אותו המורכב מאותם הדברים שמרגשים אותך, שאת אוהבת ורוצה להרגיש, להגשים ולעשות. החזון מאפשר לך לפעול מתוך יוזמה, מתוך ההבנה לאן את מתקדמת ומהו היעד אליו את רוצה להגיע. נלמד ליזום ולא רק להגיב כדי להימנע מהמקומות אליהם אינך רוצה להגיע.

התהליך יכניס אותך להתבוננות עמוקה על הערכים ודפוסי ההתנהגות על – פיהם את מנהלת את חייך, כשהדגש הוא על התנהלות בהווה ובעתיד.

נבחן כמובן גם את ההתנהלות והבחירות בעבר אך רק לצורך למידה ואבחון חוזקות וחסמי הצלחה.

החזון הוא המקום, המעמד והסיטואציה אליו תגיעי בסיום התהליך. הוא צריך להיות מציאותי במידה, אך גם שאפתני במידה.

 

בשלב הבא נגדיר לעצמנו את היעדים ונבנה אבני דרך להשגת החזון.
היעדים צריכים להיות מוגדרים היטב וניתנים להשגה, ובו זמנית מאתגרים. היעדים מאפשרים לצמצם את המרחק שבין המקום בו נמצאת המתאמנת עכשיו לבין המקום העתידי בו היא רוצה להיות. היעדים מדידים ומוגדרים בזמן והשגתם היא העבודה שהמתאמנת עושה בין המפגשים.

מתוך כך בעצם נבנית תוכנית הפעולה – יש לנו יעד ואנחנו מתחילים לפעול באמצעות משימות מוגדרות בכדי לממש אותו. אני פה על הזמן בכדי ללוות אותך ולדאוג שאת תעמדי במשימות.

לאורך כל התהליך אשתמש במגוון רחב של כלים מקצועיים שלמדתי כמו אבחון נומרולוגי אשר יעזור לנו להבין טוב יותר מי את, מה התכונות הדומיננטיות שלך ומה באמת מתאים ולא מתאים לך, נעזר בשיטות אימון והעצמה, וכמובן נישען על ניסיון וידע נצבר מכל שנות עבודתי בליווי נשים רבות ומדהימות שיצאו לדרך חדשה, מחוזקות, שלמות, מועצמות ומאושרות.    

שמי מיטל אברמוביץ פכטר –  אולי את שכחת מי את – אני כאן כדי להזכיר לך!

 

ליצירת קשר עם מיטל נא השאירו פרטים


Call Now Button